Який найкращий хостинг для сайту? Купити хостинг для сайту новин

хостинг для новостного сайта

Новинки містять багато матеріалів і мають високий трафік, тому вибір надійного хостинг-провайдера для стабільної роботи важливе рішення. Зараз ринок переповнений компаніями, які надають послуги хостингу, зупинити погляд на комусь конкретному дуже складно. З чого почати? Знайти список хостинг-провайдерів можна за допомогою:

• спеціальні каталоги із компаніями;

• сайти-відгуки;

• стандартно через запит у браузері.

  Перше, це потрібно звузити вибірку компаній, наприклад, якщо ви хочете мати провайдера, які веде діяльність і зареєстровані саме у своїй країні, при пошуку можна додати назву самої країни. Якщо вам цей фактор не важливий можна розглядати каталоги з іноземними хостинг-провайдерами, саме по каталогах зручно шукати доступні варіанти. Подібні каталоги містять зручні фільтри і ви можете відразу вибрати потрібні вам вимоги до хостингу (наприклад, вибір країни, в якій розміщені сервери, цінова політика, скільки років компанія на ринку, рейтинг компанії та інше), що значно заощадить ваш час. Не варто зупинятися на одній компанії, оптимальним рішенням залишить 5-6 варіантом і вже по них вибирати.

лучший хостинг для сайта

Після того як вибір компанії зупинився, потрібно перейти на сайт кожної компанії, переглянути тарифи, додаткові послуги, які можуть вам також у майбутньому доводиться. Також варто звернути увагу на скільки вам зручно користуватися сайтом, адже взаємодіяти з ним ви будете не раз і якщо ви не можете довго знайти потрібну вам інформацію на сайті краще розглянути інший варіант. На що ще варто звернути увагу на сайті провайдера, це доступність онлайн-чату та швидкість реагування на ваші запити в ньому. Реакція підтримки на запити клієнтів є одним із найважливіших аспектів, адже від цього залежить наскільки швидко вирішуватимуться ваші неполадки та скоротить час простою сайту.

Також не потрібно забувати про відгукних, перевірити існуючі відгуки клієнтів невід’ємний етап перед покупкою. Погані коментарі можуть бути в будь-якій компанії, адже догодити всім просто нереально, та й помилки, на жаль, зустрічаються в будь-якій сфері діяльності. Найголовніше, щоб відсоток негативних відгуків був не більше 15%. Та й щодо реакції хостинг-провайдера та відповідей на ці погані відгуки можна судити про компетенцію фахівців, які там працюю. .Адже найголовніше не посилювати проблему і знайти в результаті компроміс, це нормальна практика для компаній, які дбають про свою репутацію.

поддержка на запросы клиентов от хостинг-провайдера

Новинки часто мають великий трафік і вимогливі до ресурсів варто придивитися до вищих тарифів. Також придбання виділеної адреси для хостингу не стане зайвим, адже тоді ваш сайт не залежатиме від дій інших користувачів, з якими ви поділяєте адресу. Часте питання перед вибором країни для тарифу хостингу: чи має значення країна в якій розміщені сервери чи це не впливатиме на роботу сайту. Впливати може, краще відразу перевірити втрату пакетів, якщо ДЦ розміщені дуже далеко, в межах одного континентах в основному різниця у відгуку сайті та обробці запитів майже не помітна. зможуть більш точно прояснити всі аспекти та вибрати найбільш підходящий тариф.