Медична лабораторія Ескулаб, співвласником якої є Сергій Дядюшко, приєдналася до Асоціації приватної медицини Закарпаття

Мережа аптек та клінік «Превеншн» та лабораторія «Ескулаб», співвласником якої є Сергій Дядюшко, разом з клінікою пластичної хірургії «Litaplus» створили Асоціацію приватної медицини Закарпаття. Також, до складу асоціації увійшли вчені різних категорій та напрямку Закарпаття. 

Сергій Дядюшко Ескулаб Асоціації приватної медицини Закарпаття

Таке рішення, було прийняте на основі того, що медичний бізнес після початку війни зазнав не аби яких складнощів. Справа в тому, що деякі медичні компанії та приватні центри були змушені частково або повноцінно припинити свою діяльність. Окремо варто відзначити, що відключення світла змусило деякі компанії підвищити вартість своїх послуг. В останній час спостерігається тенденція збільшення попиту на такі послуги, за якими зверталися в крайніх випадках: протезування, психологічна та психічна реабілітація, та інші. 

Додатково варто зазначити, що за останній час в західний регіон України релокувалася більша частина медичних підприємств. Це пов’язано з тим, що західний регіон прийняв до себе найбільшу частину внутрішньо переміщених осіб і на місцеві комунальні підприємства збільшилося навантаження. Завдяки цьому з’явилася необхідність створити доступне та ефективне медичне обслуговування. 

Сергій Дядюшко Ескулаб Асоціації приватної медицини Закарпаття

Головною задачею асоціація вважає підвищення кваліфікації медичних працівників, обмін досвідом, розвиток медичної галузі. Окрім того, під обміном досвіду передбачаються не тільки медичні питання, але й управління фінансами та кадрами, юридичні питання. Окремим напрямком медичної асоціації стане співпраця з навчальними закладами та підтримка молодих кадрів. Справа в тому, що в медичній галузі не вистачає керуючих кадрів, оскільки ВНЗ не готують таких спеціалістів. У компаній та організацій, які увійшли до складу асоціації, є достатньо досвіду для того, щоб медицина сьогодення вийшла на новий рівень обслуговування. 

Окремо варто зазначити, що Асоціація приватної медицини Закарпаття буде видавати гранти для приватної практики молодим лікарям. Крім того, що «Превеншн» буде виступати в якості амбасадору та головним спонсором даного проекту, до підтримки молодих кадрів залучяться і вчені з УжНУ, які будуть незалежними менторами, арбітрами та викладачами. Головна особливість асоціації в тому, що стати учасником проекту можуть представники будь-якої медичної галузі: санаторії, реабілітаційні центри, лабораторії, стоматологічні компанії, клініки сімейної медицини, тощо.